Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Siirt - PervariSiirt - Pervari
GÜLEÇLERGÜLEÇLER
KöyüKöyü
wwwwww
.guleclerkoyu..guleclerkoyu.
comcom
Takip Edin Takip Edin


Eklenti Kur
Radyo Radyo

Basın Bülteni Basın Bülteni

Dernek
Dernek Logosu Dernek Logosu

Kaydol
E-Bülten E-Bülten

EtkinlikEtkinlik Kayıt Formu Kayıt FormuEtkinliklere kaydolmak için tıklayınız
CanlıCanlı Yayın Yayın
UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
SohbetSohbet Bölümü BölümüDolu dolu ve hoşça vakit geçirmek için
DavetDavet Bölümü BölümüTanıdıklarınızı çağırın sitemizi canlandırın
İletişimİletişim Formu Formuinfo@guleclerkoyu.com


Reklamlar Reklamlar

Memurlar Memurlar

PERVARİ İÇME SUYU HATTI YENİLENİYOR

Pervari İçme Suyu Hattı Yenileniyor


defa gösterilmiştir
Siirt´in Pervari ilçesinde 29 yıllık ömrü olan içme suyu isale hattının yenilenmesi için yapılan çalışmalar devam ederken, projesi tamamlanan içme suyu isale hattının 2013 yılı yatırım programına alındığı belirtildi.


Siirt'in Pervari ilçesinde 29 yıllık ömrü olan içme suyu isale hattının yenilenmesi için yapılan çalışmalar devam ederken, projesi tamamlanan içme suyu isale hattının 2013 yılı yatırım programına alındığı belirtildi.

Pervari Belediye Başkanı İsmail Bilen, Devlet Su İşleri (DSİ) tarafından programa alınan içme suyu şebeke yapımı için önümüzdeki günlerde çalışmalara başlanacağını söyledi. İçme suyunun ilçe merkezinden yaklaşık 25 kilometre uzaklıktaki Serkanya semtinden getirileceğini belirten Belediye Başkanı İsmail Bilen, ?İlçemizin mevcut içme suyu isale hattı 29 yıllık bir hattı. Ekonomik ömrünü doldurduğu için sık sık arızalar, patlamalar meydana geliyordu. Su ilçemize gelinceye kadar büyük ölçüde de kayıplar meydana geliyordu. Bu nedenle ilçede sık sık su kesintisine gitmek zorunda kalıyorduk. Bunu bertaraf etmek için girişimlerde bulunduk. DSİ nezdinde yaptığımız girişimler olumlu sonuç verdi. DSİ bu içme suyu isale hattı yapımını 2013 yılı programına aldı. Önümüzdeki günlerde ihalesi yapılacak? dedi.

Belediye Başkanı Bilen isale hattının tamamlanmasının ardından ilçe merkezindeki hattın yenilanmesi için de İller Bankası'na başvuracaklarını söyledi.

İhlas Haber Ajansı

RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,082

© 2009 guleclerkoyu.com
Güleçler Köyü Web Portalı http://www.guleclerkoyu.com

Tam Ekran