Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Siirt - PervariSiirt - Pervari
GÜLEÇLERGÜLEÇLER
KöyüKöyü
wwwwww
.guleclerkoyu..guleclerkoyu.
comcom
Takip Edin Takip Edin


Eklenti Kur
Radyo Radyo

Basın Bülteni Basın Bülteni

Dernek
Dernek Logosu Dernek Logosu

Kaydol
E-Bülten E-Bülten

EtkinlikEtkinlik Kayıt Formu Kayıt FormuEtkinliklere kaydolmak için tıklayınız
CanlıCanlı Yayın Yayın
UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
SohbetSohbet Bölümü BölümüDolu dolu ve hoşça vakit geçirmek için
DavetDavet Bölümü BölümüTanıdıklarınızı çağırın sitemizi canlandırın
İletişimİletişim Formu Formuinfo@guleclerkoyu.com


Reklamlar Reklamlar

Memurlar Memurlar

Pervari´de trafik kazası: 2 ölü, 5 yaralı
Siirt´in Pervari ilçesinde meydana gelen kazada 2 kişi öldü, 5 kişi de yaralandı.
PERVARİDE BİNLERCE FİDAN TOPRAKLA BULUŞTU?
Pervari Milli Eğitim Müdürlüğü, Tarım Müdürlüğü Ve Orman İşletme Şefliği koordinesinde gerçekleştirilen ve Çevre Ve Orman Bakanlığı tarafından tahsis edilen 16.500 adet fidandan 3.000 civarında fidan toprakla buluştu. Geriye kalan fidanlar da iklim şartlarının elverişli olduğu sonbaharda dikilmesi planlanmaktadır
Pervari Belediye Başkanı Maaş Almama Kararı Aldı...
Pervari Belediye Başkanı Maaş Almama Kararı Aldı... Pervari ilçesi Belediye Başkanı İsmail Bilen, belediyenin borcunun 3 milyon TL´ye çıktığını görünce belediyeden maaş almamaya karar verdi.
PERVARİ KARAKOVAN BALI TANITILDI
İstanbul? da Mutfak Dostları Derneği ile Bilgi Üniversitesi?nin ortaklaşa düzenlemiş olduğu ?Yöresel Lezzetlerimize Sahip Çıkıyoruz? konulu panel Bilgi Üniversitesi Silahtarağa Kampusünde düzenlendi. Panelde ayrıca coğrafi işaret almış yöresel lezzetlerin tadımı da sağlandı. Panelde Pervari Kaymakamlığı stant açarak ?Pervari Kara kovan Balını
PERVARİDE BODUR ELMA VE YARI BODUR KİRAZ PROJELERİ GÖZ DOLDURUYOR
PERVARİDE BODUR ELMA VE YARI BODUR KİRAZ PROJELERİ GÖZ DOLDURUYOR?. İlimize bağlı Pervari İlçesinde Tarımsal alanlarda yapılan projeler göz doldurmaya devam ediyor.
09 Mayıs 2010
 Emin Özcan vefat etti.
Siirt´in Pervari ilçesinde 25 yıl belediye başkanlığı yapan Emin Özcan vefat etti. Bir süredir kalp yetmezliği nedeniyle tedavi gördüğü belirtilen, Pervari´de 25 yıl boyunca belediye başkanlığı görevi yapan 28 çocuk sahibi 77 yaşındaki Emin Özcan, evinde kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.
Güleçler köyü modern bir medreseye kavuşuyor
Güleçler köyü modern bir medreseye kavuşuyor. 4 katlı olarak inşa edilen medresede yaklaşık 100 kişi yatılı olarak okuyabilecek Hizmet vermeye başladığında güleçler köyü başta olmak özere çevre köyler de bu ilim yuvasından istifade edecekler.
ŞEFİK BUDAK HASTAHANEYE KALDIRILDI
GÜLEÇLER KÖYÜ WEB SİTESİ KURUCUSU DEĞERLİ İŞ ADAMI ŞEFİK BUDAK KALP RAHATSIZLIĞI NEDENİİLE MEHMET AKİF ERSOY HASTAHANESİNE KALDIRILDI.
PERVARİ XINÜK KÖYÜ ÜSTÜNDEKİ OTOYOL ÇÖKTÜ
Siirt-Pervari yolunda yapılan çalışmalar nedeni ile yolda çökmeler meydana geldi. Milletvekili Yılmaz Helvacıoğlu olay yerinde incelemelerde bulunarak çökmelerin heyelana neden olabileceğini belirtti ve yolun aşağısındaki köylerin boşlatılabileceğini söyledi.
Buzdolabını aratmıyor
Siirt´in Pervari ilçesinde yaz aylarında hava sıcaklığı 20 derecenin üstüne çıkmadıkça vatandaşlar buzdolabı yerine buz gibi kaynak suyu ile doldurulan havuzları kullanıyor.
1 2 3 4 5 6 7 
Sayfa 4 / 7 31-40 arası / 68 kayıt

Sayfa Üretim süresi :0,0195

© 2009 guleclerkoyu.com
Güleçler Köyü Web Portalı http://www.guleclerkoyu.com

Tam Ekran